• RWA 2 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Brons, Nils de
    Keemink, Tom
    Lange, Gert Jan de
    Rooij, Ilse de
    Spanjer, Suzanne
    Vink, Fleur
    Zantman, Lieke
    Zwets, Maikel
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Bos, LeenTeammanager
    Boshoven, TamaraTeammanager
    Rienks - Beekenkamp, MarjaTeammanager
    Rovaart, Jeroen van deHoofd coach
    Verbaas, AndreAssistent coach
  • Poulestanden RWA 2 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RWA 265011810
    2Rust Roest 26402-28
    3Fortis 26402118
    4Merwede/Multiplaat 2631267
    5Albatros 2630326
    6Vriendenschaar (H) 2621325
    7Tjoba 26204-44
    8Maassluis 26006-330
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan.Rust Roest 2 - RWA 2
    2 feb.Merwede/Multiplaat 2 - RWA 2
    9 feb.RWA 2 - Vriendenschaar (H) 2
    16 feb.RWA 2 - Tjoba 2
    9 mrt.Fortis 2 - RWA 2
    16 mrt.RWA 2 - Maassluis 2
    23 mrt.Albatros 2 - RWA 2
    30 mrt.RWA 2 - Rust Roest 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00RWA 2 - Merwede/Multiplaat 218 - 15
    2018-12-01 00:00:00.00Vriendenschaar (H) 2 - RWA 213 - 17
    2018-12-08 00:00:00.00Tjoba 2 - RWA 224 - 18
    2018-12-15 00:00:00.00RWA 2 - Fortis 216 - 10
    2019-01-12 00:00:00.00Maassluis 2 - RWA 213 - 20
    2019-01-19 00:00:00.00RWA 2 - Albatros 218 - 14
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 21:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag 21:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    Maassluis 2 - RWA 2

    Na de winterstop mochten we als koploper aantreden tegen de nummer laatst Maassluis 2, maar door de geschiedenis van RWA 2 de laatste 2,5 jaar wisten we dat er geen makkelijke wedstrijden bestaan voor ons. Dus we hadden alle focus en concentratie nodig voor deze wedstrijd. Maar ondanks alle goed [...]

    Read more

    RWA 2 - Fortis 2

    De oplettende lezer weet dat jullie nog 1 verslag van mij tegoed hadden, maar misschien komt het omdat ik niet zo goed tegen mijn verlies kan dat ik geen inspiratie had om een verslag te schrijven van de wedstrijd tegen Tjoba 2. Maar voor de volledigheid hierbij nog klein stukje. Tjoba 2 - Slappe [...]

    Read more

    Vriendenschaar 2 - RWA 2

    Een onbekende tegenstander voor ons, weliswaar had het eerste vorig seizoen tegen vriendenschaar 1 gespeeld, maar het tweede waren wij al een tijd niet tegengekomen in de competitie. Vorige week hadden ze verloren van Tjoba 2 en in de buiten competitie spelen ze een klasse lager. Hierdoor was de [...]

    Read more

    RWA 2 - Merwede 2

    Zo het veld zit er weer op en we zijn de zaal weer in gegaan. Direct in de eerste ronde een pittige tegenstander met Merwede 2. Vorig seizoen op het veld twee keer kansloos van verloren dus we wisten dat we onze borst nat konden maken voor deze wedstrijd. Wel direct de eerste gelegenheid om onze [...]

    Read more

    KVS 2 - RWA 2

    De laatste zaal wedstrijd was voor RWA 2 in Scheveningen tegen KVS 2. Vanaf deze plaats wil ik hun nogmaals feliciteren met het behaalde kampioenschap. Omdat wij al gedegradeerd waren werden de kaarten van de selectie deze week volledig op het eerste gezet, die nog een kans hadden op directe [...]

    Read more

    RWA 2 - KCC 3

    Een kleine kans hebben we nog als we zaterdag aan onze wedstrijd tegen KCC 3 beginnen. Winnen vandaag en de laatste wedstrijd tegen KVS 2. En dan hopen dat of HKV 2 of ZKV 2 beide wedstrijden verliest, zodat we op onderling resultaat nog over ze heen zouden kunnen gaan. Beide ploegen moesten nog [...]

    Read more

    Die Haghe 2 - RWA 2

    Jullie hebben nog het verslag van de wedstrijd tegen Die Haghe 2 van mij te goed, maar vanwege ziekte (en niet alleen van de wedstrijd) is dit verslag wat verlaat. De zaal van Die Haghe ligt midden in een mooi sportcomplex en geeft wel ruimte aan zo'n 3000 bezoekers denk ik. Bijna uitverkocht was [...]

    Read more

    Excelsior 2 - RWA 2

    Afgelopen woensdag na Feyenoord - PSV voor de beker zei ik dat Cocu een slechte verliezer was door na de wedstrijd naar 2 beslissingen te wijzen van de scheidsrechter, maar na afgelopen zaterdag kan ik zijn gevoel goed begrijpen. Maar laten we bij het begin beginnen, Excelsior startte scherp en [...]

    Read more

    RWA 2 - ZKV 2

    Nadat tegen HKV Tom uitviel met langdurige voetblessure brak vorige week Lars in de wedstrijd van RWA 1 zijn pols, gelukkig leek het erop dat Lorenz weer zou kunnen starten, maar die werd geveld door de griep afgelopen week. Wel bleek de enkelblessure van Maikel wat mee te vallen, waardoor we [...]

    Read more

    RWA 2 - PKC 4

    Na de overwinning op HKV 2 moesten we vandaag aantreden tegen PKC 4. De minste ploeg uit de poule, met na 8 wedstrijden nog 0 punten, aan ons de taak om te zorgen dat dit na 9 wedstrijden nog zo was. Maar zoals het spreekwoord zegt, een kat in het nauw maakt rare sprongen. Het was dus zaak om [...]

    Read more

    1 van pagina 4