• Schema Clinics

  • Rwa verzorgt de komende weken weer clinics voor de groepen 3/4 en 5/6 op de basis scholen in Albrandswaard.Wij zijn hiervoor nog op zoek naar hulp voor het geven van deze clinics.Wie kan er helpen op maandagochtend 8 februari, dinsdagochtend 9 februari, donderdagochtend 11 februari, vrijdagochtend 12 februari of maandagochtend en middag 15 februari.Alle handjes helpen, geef je op via Ledenwerf@svrwa.nl Bedankt namens alle basis school leerlingen in Albrandswaard.

    Maandag  8 februari 2016

     

     

     

    Locatie:

    gymzaal Rhoon Sportlaan

     

     

    Gymdocent:

    Karen

     

     

    School:

    Don Bosco

     

     

     

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

     

     

     

     

     08.30-09.10 uur

    Groep 6 (18 kinderen) 

    Lisanne Noordzij

    Bob de Rooij

    09.10-09.50  uur

    Groep 5 (31 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Bob de Rooij

     09.50-10.30 uur

    Groep 6 (20 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Bob de Rooij

    10.30-11.10 uur

    Groep 3  (41 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Bob de Rooij

    11.10-11.50 uur

    Groep 4   (30 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Bob de Rooij

     

     

     

     

    Dinsdag 09 februari 2016  

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

    Locatie:

    Sporthal Rhoon

     

     

    Gymdocent:

    Rene

     

     

    School:

    Julianaschool

     

     

     

     

     

     

    13:30 - 14:15

    Groep 4 (32 leerlingen)

    Marco Rienks

     

    14:15 - 14:45

    Groep 5 (38 leerlingen)

    Marco Rienks

     

    14:45 - 15:30

    Groep 3 (34 leerlingen)

    Marco Rienks

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     Donderdag 11 februari 2016  

     

     

     

    Locatie:

    gymzaal Rhoon Sportlaan

     

     

    Gymdocent:

    Olga

     

     

    School:

    De Overkant

     

     

     

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

     

     

     

     

    08.30-09.20 uur

    Groep 3    (26 kinderen)

    Lenie Dijkshoorn

    Akke Dijkshoorn

    09.20-10.10 uur

    Groep 4/5 (30 kinderen)

    Lenie Dijkshoorn

    Akke Dijkshoorn

    10.10-11.00 uur

    Groep 6/7 (26 kinderen)

    Lenie Dijkshoorn

    Akke Dijkshoorn

    11.00-11.50 uur

    Groep 7/8 (24 kinderen)

    Lenie Dijkshoorn

    Akke Dijkshoorn

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 12 februari 2016

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

    Locatie:

    gymzaal Poortugaal Albrandwaardseweg

     

     

    Gymdocent:

    Rene

     

     

    School:

    De Parel

     

     

     

     

     

     

    08.30 - 09.15 uur

    Groep 3 (18 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen / Amber Vinke

    09.15 - 10.00 uur

    Groep 3 (18 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen / Amber Vinke

     

     

     

     

     

     

     

     

    Maandag 15 februari 2016

     

     

     

    Locatie:

    gymzaal Poortugaal Albrandwaardseweg

     

     

    Gymdocent:

    Kevin

     

     

    School:

    Valckesteyn

     

     

     

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

    08.30 - 09.20 uur

    Groep 3 (30 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen

    09.20 - 10.10 uur

    Groep 4 ( 26 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen

    10.10 -11.00  uur

    Groep 5 (26 kinderen)

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen

    11.00 - 11.50 uur

    Groep 3/4 (30 kinderen)  

    Lisanne Noordzij

    Fennie Willemsen

     

     

     

     

    13.15 -14.05 uur

    Groep 5/6 (32 kinderen)

    Lisanne & Janneke

    Arnout Geervliet

    14.05 - 15.10 uur

    Groep 6 (24 kinderen)

    Lisanne & Janneke

    Arnout Geervliet

           

    Donderdag 18 februari 2016

     

    RWA Vrijwilliger 1

    RWA Vrijwilliger 2

    Locatie:

    gymzaal Poortugaal Albrandwaardseweg

     

     

    Gymdocent:

    Rene

     

     

    School:

    De Parel

     

     

     

     

     

     

    08.30 - 09.15 uur

    Groep 4 (24 kinderen)

     

     

    09.15 - 10.00 uur

    Groep 4 ( 25 kinderen)

     

     

    10.00 -10.45  uur

    Groep 5 (26 kinderen)

     

     

    11.30 - 12.15 uur

    Groep 6 (22 kinderen)  

     

     

     

     

     

     

    13.00 -13.45 uur

    Groep 6 (24 kinderen)