• Bloedstollende winst RWA 1

  RHOON 24-01-16 In een bloedstollende wedstrijd heeft RWA zaterdag de punten in eigen huis kunnen houden na een krappe winst op Futura. Na een uur spelen stond een eindstand van 26-25 op het scorebord.

  Het was een gelijk opgaande wedstrijd waarbij de ploegen maximaal twee punten van elkaar verwijderd bleven. De ruststand van 13-13 deed al vermoeden dat het een wedstrijd zou worden die pas op het laatst beslist zou zijn.

  In de laatste minuut van de wedstrijd gebeurde dit dan ook. Een doorloopbal gescoord door Suzanne Spanjer zorgde voor een enorme ontlading in de sporthal waar veel RWA spupporters zich hadden verzameld.

  Coach André Verbaas reageerde kort na de wedstrijd als volgt:

  Wat een pot. Wat een inzet. Wat ben ik ongelooflijk blij en trots op 1. Supporters bedankt !!

   

  CZiobTtW0AAIDI2.jpg-large.jpg