• Kinderdijk 3 VS RWA 5

    Zaterdag 3 september was het dan eindelijk zover, de start van een nieuw korfbalseizoen. Het zou volgens menig personen een zware poule worden voor de spelers van het 5e, want ja, ze zijn immers een klasse hoger gaan spelen. Dat terzijde, gaan we terug naar de wedstrijd tegen Kinderdijk 3. Na een stroeve start en een vroege 3-0 achterstand, leken de korfballers van het 5e wakker te worden, wat ook zeker te zien was in de loop van de wedstrijd. Na een aantal mooie aanvallen en perfect uitgevoerde verdedigingstaken, stond er een kleine 5 minuten voor het einde een 10-10 tussenstand op het scorebord. En het 5e van RWA rook bloed, er was meer te halen. Helaas na wat ongelukkige aanvallen en wat meer gelukkigere aanvallen van Kinderdijk 3, stond het aan het einde van de wedstrijd 12-10 voor Kinderdijk. Helaas verloren, maar bewezen dat ook op dit niveau, dit team gewoon lekker mee kan gaan draaien en eventueel hoge ogen kan gooien in de poule. Een aantal mensen verrast, maar dat zal vast en zeker vaker gaan gebeuren dit seizoen. Ondanks de nederlaag, goed spel laten zien en dat bied perspectief voor de toekomst.