• "De Supporters Vereniging organiseert in de zaal veel activiteiten, waarvan de bekendste afgelopen jaar ‘de teams van de week’ waren. Naast deze activiteit die elke thuiswedstrijd terugkeert, verzorgt de SupVer nog steeds de loterij en de overige activiteiten die ’s avonds plaatsvinden (o.a. eten in de kantine). Dit zal helaas dit jaar niet meer gaan, omdat zij het zelf te druk hebben met andere vrijwilligerstaken en de georganiseerde SupVer-taken en een aantal commissieleden spelen in de selectie waardoor zij deze taken ook niet kunnen doen op wedstrijddagen.

  Het gaat om de volgende taken: pupillen van de week uitkiezen en begeleiden, diploma’s pupillen van de week maken, de loterij (cadeaus inkopen mag onder de SupVer blijven vallen, maar iemand of meerdere personen die op zaterdag de organisatie hiervan op zich neemt) en speakeraars regelen.
  Het zijn belangrijke zaken die we er ook graag bij de thuiswedstrijden van 1 en 2 in willen houden.
   
  Wie wil(len) deze ta(a)k(en) op zich nemen, het zou toch zonde zijn als dit gaat verdwijnen tijdens de zaalcompetitie.
  Reageer op dit bericht en/of stuur een berichtje naar supveractiviteiten@gmail.com of bestuur@svrwa.nl.
   
  Laten we er met z'n allen een leuk feestje van maken!"