• Beste (oud)leden,

  Korfbalvereniging RWA organiseert op zaterdag 13 oktober een reünie voor alle (oud)leden, (oud)trainers, sponsors en andere betrokkenen. Iedereen is van harte welkom op de feestavond die gehouden wordt in de kantine van RWA aan de Landweg in Poortugaal.
  Aanleiding voor de reünie is het 25-jarig bestaan van de fusieclub RWA. Vanaf 1955 waren in Rhoon en Poortugaal korfbalverenigingen actief, RWR en Poortugaal. De historie gaat dus al veel langer terug.
  We hopen met deze feestavond heel veel oude bekenden te ontmoeten en vooral ook dat oud-leden elkaar opnieuw kunnen ontmoeten.
  Dat doen we tijdens een gezellige feestavond die om 20 uur begint.

  Ken je (oud)leden, laat ze dit bericht lezen, geef ze op meldt het bij jubileum@svrwa.nl.

  Aanmelden is voor de organisatie wel erg handig. Dat kan via jubileum@svrwa.nl. De toegang tot de reünie en de feestavond zijn gratis.

  Tot 13 oktober!

  Bestuur RWA