• Zoals jullie misschien weten, zingen Tieneke en ik, Leen Rienks in Inspire2LiveChoir uit Alblasserdam. Dit koor is in 2011 opgericht.

  Een bijzonder koor met een bijzondere doelstelling, we zingen namelijk voor de kankerbestrijding.

  Met ons zusterkoor Choir4Hope uit Barneveld, zijn we ondergebracht in de stichting “Inspire2LiveMusic”.

  Zie ook de website www.inspire2livemusic.nl.

  Beide koren zingen op dit moment voor Support Casper. Deze stichting is opgericht door arts en onderzoeker Prof. Dr. Casper van Eijck en met het opgehaalde en gesponsorde geld wordt onderzoek gedaan naar alvleesklierkanker.

  Bij ons koor is ook een Createam actief, welke op Facebook te vinden is als “Crea, actief tegen kanker”. Dit geweldige team verkoopt naast tweede hands boeken, zelfgemaakte spulletjes, etc. zo tegen het Pasen ook eieren uit Barneveld. De netto opbrengst van alle verkochte artikelen gaan ook naar Support Casper.

  Op zaterdag 23 maart is om 16:35 uur de wedstrijd Albatros 2 - RWA 2 en om 18:00 uur de wedstrijd Albatros 1 - RWA 1.

  Op 23 maart verkoopt het Createam tevens eieren bij de vereniging Albatros en kan je dus twee leuke wedstrijden zien en tevens goede eieren voor het goede doel kopen.

  image1.jpeg