• Na de ruime overwinning tegen KOAG 2 vorige week mochten we nu tegen de hekkensluiter Twist 2 aantreden. Lekker weer, windstil, tegen de nummer laatst, alle ingrediënten voor een lekker potje korfbal zou je zeggen. Jammer genoeg misten we Gert en teammanager Tamara vanwege een familieweekend, dus moest de aanvoerder en de coach opeens zelf met de scheidsrechter praten. Gelukkig wilde Leen de flessen vullen en kwam Marja ook snel terug vanuit Spijkenisse waardoor het team zich verder nog steeds ongestoord kon voorbereiden op de wedstrijd. Dit vertaalde zich ook direct in de scores. Via 3-0 konden we uitlopen naar 6-2 en uiteindelijk zelfs naar een 12-7 ruststand.

    Geen vuiltje aan de lucht, afgesproken tweede helft op de zelfde voet verder te gaan, maar blijkbaar wisten we aan het begin van de tweede helft niet meer welke voet het eigenlijk was. Even via een time-out iedereen weer wakker geschud, waardoor we het verval op tijd konden stoppen op 14-11. Belangrijke goal afgedwongen door Sipke als invaller uit de A1. Zijn eerste actie was direct een doorbraak naar binnen wat een goal opleverde. Al werd deze door de scheidsrechter niet goedgekeurd, maar omgezet in een strafworp die Sjeng koelbloeding afronde.  Via 17-11 konden we met een ruime overwinning afsluiten op 22-15, waarbij Sipke de 20-14 nog kon aantekenen met een afstandsschot waardoor hij toch zijn goal nog op zijn naam kreeg. Toen ook good-old Steven nog een doelpuntje als invaller mee kon pikken was het feest compleet, dit wel door goed ondersteunend werk van Fleur, Suus en de eveneens ingevallen Peter.

    KOAG 2 verloor weer, waardoor we nu met 7 punten voorsprong officieel de 2e plaatst al vastgelegd hebben.

    Jeroen van de Rovaart
    Trainer/Coach RWA 2