• Na 2 eerder mislukte pogingen gaan we een nieuwe, en deze keer definiteve, poging wagen :)
  De avond zal plaatsvinden op vrijdag 17 januari a.s. Inloop is vanaf 19:30 en we hopen rond 8 uur te kunnen starten. De avond is bedoeld voor alle leden vanaf de B-jeugd en hoger.
  Op deze avond willen we jullie als scheidsrechter een beter handvat geven om een wedstrijd te fluiten. Niet alleen op spelregel technisch gebied, maar ook hoe je met bepaalde situaties om kunt gaan. Uiteraard is het ook mogelijk om vragen te stellen of om situaties voor te leggen waar jullie (eerder) tegen aan zijn gelopen.
  Met Peter Diepstraten hebben we een ervaren beoordelaar gevraagd om deze avond te leiden. Peter beoordeeld al erg lang en heeft veel korfbalervaring. Ook heeft hij veel ervaring bij het begeleiden en opleiden van jonge en beginnende scheidsrechters.
  Graag zien we jullie aankomende vrijdag!
  Aan de contactpersonen van de teams:
  Kunnen jullie dit s.v.p. op de training aangeven? Ook voor mensen die hun korfbalmasterz nog moeten halen en / of hier moeite mee hebben is deze avond geschikt!
  --
  Met vriendelijke groet,

  Jelle Berk