• 3 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alphen, Caroline vanTeamspeler
    Barendregt, MelissaTeamspeler
    Herik, Pippi vdTeamspeler
    Noordzij, JelleTeamspeler
    Sanders, LorenzTeamspeler
    Spruijt, SjengTeamspeler
    Vink, MadeliefTeamspeler
    Vorm, Matthijs van derTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Antwerpen, Stefanie vanTechnische stafHoofd coach
    Vermeulen, QuincyTechnische stafAssistent coach
  • Poulestanden RWA 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Juliana 287104015
    2Kinderdijk 286112813
    3Tjoba 28413-59
    4KCC/SO natural 58404-98
    5DSO (K) 28215-185
    6ONDO (M) 28215-45
    7RWA 38215-155
    8Fortis 38125-174
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20:45 - 22:15 uur Veld 2
    Donderdag 20:45 - 22:15 uur Veld 2
  • Wedstrijdverslagen

    Hallo Steef!Nee, er is niks aan de hand. “Waar blijven dan de twee laatste wedstrijdverslagen?” hoor ik je denken. Ik ben er inmiddels al een tijdje achter dat het schrijven van wedstrijdverslagen over gewonnen wedstrijden veel leuker is. Niet alleen omdat het verslag dan een zogenoemd happy end[...]

    Read more

    Hey Q,Voor ik ga beginnen aan het verslag van onze eigen wedstrijd wil ik even de tijd nemen om de eerste kampioenen van dit seizoen te feliciteren. De E1, F1, maar in het bijzonder toch een beetje de E3. Aangezien één van hun coaches bij ons in het team zit, toch een klein beetje extra [...]

    Read more

    Goede maandagmiddag Steef,“Als je iets doet, doe het dan goed”. Een uitdrukking die naar mijn idee op heel veel verschillende dingen van toepassing is:- Een bardienst van vijf uur lang draaien, waardoor we in de gelegenheid waren om eens andere wedstrijden dan de gebruikelijke te kunnen [...]

    Read more

    Hey Q,Ja hoor, we zijn er weer. Met enige vertraging dat wel, want eerlijk is eerlijk het schrijven van verslagen is een beetje uit mijn systeem. Maar nu kon een verslag echt niet uitblijven!Vanaf 21 augustus staan we weer 'ouderwets' samen op het veld. De voorbereiding verliep niet helemaal zoals [...]

    Read more

    Hallo lieve Steefs,Afgelopen zaterdag om 07:45 uur ging de wekker. Inmiddels ben ik eraan gewend geraakt, maar het blijft toch bijzonder om met een seniorenteam tegelijk met de F’jes en E’tjes te moeten verzamelen. Een leuke dag in het vooruitzicht zorgde voor een extra motivatie om op te staan.[...]

    Read more

    RWA 3 - WHOEHHAA: handhaving bereikt!

    WHOEHHAA Steef en Steef!Een mooie overwinning afgelopen zaterdag? Nee, dat verre van. Maar we hebben ons voor de tweede keer veilig gespeeld in de reserve tweede klasse! Een waanzinnig mooie prestatie voor een jong team dat voor het eerst deelneemt in de seniorenklasse. Met een klein beetje tegenzin[...]

    Read more

    Van uw verslaggever op locatie

    Buones dias Q en Steef,Ja ja, ik ben compleet in vakantiesferen. Ad (van Ad.nl...flauw grapje sorry) vertelde ons net dat het vandaag in Nederland geen lekker weer was, maar ik kan jullie vertellen in Sevilla was daar niks van te merken. Vandaag zijn we vertrokken voor onze vakantie. Even resetten [...]

    Read more

    RWA 3 - Op naar zaterdag!

    Goede(zonnige)middag Stefanie van Antwerpen – Pattipeiluhu en Steven Huizer (er wordt mij regelmatig gevraagd welke Steef en Steef ik bedoel, vandaar de introductie),Ik zal het maar gelijk eerlijk bekennen: ik ben iets aan de late kant met het schrijven van het wedstrijdverslag van zaterdag 28 [...]

    Read more

    Langzaamaan in vorm

    Hallo Q en Steef,De titel van dit verslag gaat niet per se over onze kanjers van het 3e, maar gaat over mij en misschien ook wel een beetje voor Caro en Madel, En dat is toch fijn, dat we beetje bij beetje van de lichamelijke ongemakken afkomen. En dat ik nog niet helemaal in vorm ben, dat blijkt [...]

    Read more

    RWA 3 - weer een middagje Zeeland

    Goedemorgen Steef en Steef,Een iets wat vertraagd wedstrijdverslag, maar ik heb dan ook altijd wat moeite om me na een nederlaag te zetten tot het schrijven ervan.Het is alweer even geleden sinds mijn laatste brief. Inmiddels hebben we de mooie prestaties uit de zaal achter ons gelaten en zijn we in[...]

    Read more

    1 van pagina 2