• 4 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Ent - Willemsen, Marjolein van derTeamspeler
    Erkel-Lima dos Santos, Renata vanTeamspeler
    Giberius, KennethTeamspeler
    Huizer, StevenTeamspeler
    Huizer-Spanjer, MirjamTeamspeler
    Kooijman, StevenTeamspeler
    Zuijderduijn, BrianTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hart, Gerco 'tOverige stafTeammanager
    Spoormaker, PeterTechnische stafHoofd coach
  • Poulestanden RWA 4 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RWA 485212812
    2Albatros 386023612
    3GKV/Enomics 386023512
    4Rust Roest 385122011
    5Animo 28305-156
    6Tjoba 38215-125
    7Oranje Wit (D) 48215-174
    8Merwede/Multiplaat 38017-751
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20:45 - 22:15 uur Veld 2
  • Wedstrijdverslagen

    Bedankt namens RWA 4

    Ook namens RWA 4 voor het eerst een verslag. Hier gaan we jullie niet op de hoogte brengen hoe de meest recente wedstrijd verlopen is, maar willen we eigenlijk van dit podium gebruik maken om onze dank en waardering uit te spreken richting de vereniging.We hebben met het 4e een redelijk onderbezet [...]

    Read more