• Programma RWA

    Nr.KlassePouleDatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdRijdersDetails
    202641e klasse1F26 jan.17:20Rust Roest 1 - RWA 1
    22879Reserve 1e klasseR1H26 jan.16:00Rust Roest 2 - RWA 2
    23579Reserve 2e klasseR2M26 jan.18:05Swift (M) 2 - RWA 3van de Herik, Noordzij, van der Vorm (Matthijs)
    24682Reserve 3e klasseR3W26 jan.16:50Swift (M) 3 - RWA 4
    24929Reserve 3e klasseR3V26 jan.12:55RWA 5 - Twist 4
    50355Senioren BKS-02326 jan.15:05RWA 6 - Excelsior (D) 9
    47161Senioren BKS-04926 jan.17:25RWA 8 - PKC/SWKGroep 11
    44297A-jeugd BKA-03426 jan.16:15RWA A2 - ODO A2
    41243B-jeugd BKB-01326 jan.11:55RWA B1 - KCR B2
    30381C-jeugd 2e klasseC2D26 jan.12:25Seolto C1 - RWA C1
    40282C-jeugd BKC-05926 jan.14:05RWA C2 - ONDO (G) C3
    30648D-jeugd hoofdklasseDHKE26 jan.11:00Nieuwerkerk D1 - RWA D1
    37040D-jeugd BKD-02226 jan.10:55RWA D2 - PKC/SWKGroep D3
    35396D-jeugd BKD-05826 jan.13:20DSO (K) D3 - RWA D3
    30276E-jeugd BKE-00426 jan.09:00RWA E1 - Vitesse (Ba) E1
    32124E-jeugd BKE-01926 jan.13:00ALO E5 - RWA E2
    33140E-jeugd BKE-02926 jan.09:55RWA E3 - WION E1
    33139E-jeugd BKE-10826 jan.09:00RWA E4 - Conventus E2
    28485F-jeugd BKF-01826 jan.12:15Weidevogels F1 - RWA F2
    219411e klasse1F2 feb.19:35Merwede/Multiplaat 1 - RWA 1
    23033Reserve 1e klasseR1H2 feb.18:15Merwede/Multiplaat 2 - RWA 2
    23887Reserve 2e klasseR2M2 feb.20:50Albatros 3 - RWA 3Sanders- Giberius, van der Vorm (Miriam)
    25124Reserve 3e klasseR3W2 feb.14:45Oranje Wit (D) 4 - RWA 4
    24730Reserve 3e klasseR3V2 feb.18:20RWA 5 - Merwede/Multiplaat 4
    50360Senioren BKS-0232 feb.15:50Excelsior (D) 9 - RWA 6
    46784Senioren BKS-0342 feb.14:50ADO 4 - RWA 7
    46749Senioren BKS-0492 feb.17:10RWA 8 - Olympia (S) 4
    25751A-jeugd 1e klasseA1H2 feb.16:00RWA A1 - Juliana A1
    30563C-jeugd 2e klasseC2D2 feb.15:00RWA C1 - DeetosSnel C2
    39474C-jeugd BKC-0592 feb.14:00RWA C2 - Trekvogels C1
    30840D-jeugd hoofdklasseDHKE2 feb.13:00RWA D1 - DeetosSnel D1
    36511D-jeugd BKD-0222 feb.12:00RWA D2 - Triade D1
    37322D-jeugd BKD-0582 feb.11:00RWA D3 - DeetosSnel D4
    32246E-jeugd BKE-0042 feb.09:00RWA E1 - ONDO (G) E1
    33950E-jeugd BKE-0192 feb.09:00ONDO (G) E2 - RWA E2
    32334E-jeugd BKE-0292 feb.10:00RWA E3 - Nieuwerkerk E5
    32333E-jeugd BKE-1082 feb.09:00RWA E4 - KCR E6
    29801E-jeugd BKE-1222 feb.09:00RWA E5 - KCC/SO natural E3
    28852F-jeugd BKF-0032 feb.11:00ODO F1 - RWA F1
    26790F-jeugd BKF-0182 feb.10:00KCC/SO natural F2 - RWA F2
    219651e klasse1F9 feb.19:00RWA 1 - Vriendenschaar (H) 1
    22895Reserve 1e klasseR1H9 feb.17:40RWA 2 - Vriendenschaar (H) 2
    23622Reserve 2e klasseR2M9 feb.16:25RWA 3 - Fortis 3
    24753Reserve 3e klasseR3W9 feb.15:15RWA 4 - Fortis 4
    24156Reserve 3e klasseR3V9 feb.15:30Nieuwerkerk 6 - RWA 5
    45191Senioren BKS-0239 feb.14:05RWA 6 - PKC/SWKGroep 9
    45190Senioren BKS-0349 feb.12:55RWA 7 - 't Capproen 3
    25551A-jeugd 1e klasseA1H9 feb.14:35Fortis A1 - RWA A1
    43133A-jeugd BKA-0349 feb.11:00Excelsior (D) A2 - RWA A2
    40973B-jeugd BKB-0139 feb.11:55RWA B1 - OZC B1
    40575B-jeugd BKB-0399 feb.10:55RWA B2 - Korbatjo B3
    30311C-jeugd 2e klasseC2D9 feb.10:05Tjoba C1 - RWA C1
    37795C-jeugd BKC-0599 feb.15:20Weidevogels C2 - RWA C2
    35063D-jeugd BKD-0229 feb.12:00Kinderdijk D2 - RWA D2
    29218E-jeugd BKE-0049 feb.09:00KVS/Maritiem E1 - RWA E1
    32427E-jeugd BKE-0199 feb.09:00RWA E2 - Fortuna/Delta Logistiek E2
    29925E-jeugd BKE-0299 feb.09:00Vitesse (Ba) E3 - RWA E3
    29901E-jeugd BKE-1089 feb.13:00Korbis E5 - RWA E4
    32414E-jeugd BKE-1229 feb.09:00DVS '69 E3 - RWA E5
    28132F-jeugd BKF-0039 feb.09:00RWA F1 - Nieuwerkerk F1
    219641e klasse1F16 feb.19:00RWA 1 - Tjoba 1
    22752Reserve 1e klasseR1H16 feb.17:40RWA 2 - Tjoba 2
    23330Reserve 2e klasseR2M16 feb.16:25RWA 3 - Tjoba 3
    24322Reserve 3e klasseR3W16 feb.15:15RWA 4 - ONDO (M) 3
    24468Reserve 3e klasseR3V16 feb.20:30Vriendenschaar (H) 3 - RWA 5
    46350Senioren BKS-02316 feb.14:05RWA 6 - Trekvogels 2
    46349Senioren BKS-03416 feb.12:55RWA 7 - Eureka 2
    46202Senioren BKS-04916 feb.17:30Erasmus 4 - RWA 8
    25657A-jeugd 1e klasseA1H16 feb.13:00Sporting Delta A2 - RWA A1
    42097B-jeugd BKB-01316 feb.14:25Maassluis B2 - RWA B1
    41337B-jeugd BKB-03916 feb.10:00DeetosSnel B3 - RWA B2
    30551C-jeugd 2e klasseC2D16 feb.11:00Albatros C2 - RWA C1
    39426C-jeugd BKC-05916 feb.11:55RWA C2 - Oranje Wit (D) C4
    30826D-jeugd hoofdklasseDHKE16 feb.09:00Albatros D1 - RWA D1
    35857D-jeugd BKD-02216 feb.13:55HKC (Ha) D2 - RWA D2
    30645E-jeugd BKE-01916 feb.10:55RWA E2 - Avanti/Flexcom E2
    31169E-jeugd BKE-12216 feb.09:00RWA E5 - KOAG E3
    27239F-jeugd BKF-00316 feb.09:00RWA F1 - WION F1
    27200F-jeugd BKF-01816 feb.09:00ONDO (G) F2 - RWA F2
    43845A-jeugd BKA-03423 feb.14:00KCR A3 - RWA A2
    46054Senioren BKS-0342 mrt.19:35KCR 7 - RWA 7
    34552D-jeugd BKD-0582 mrt.10:00DeetosSnel D4 - RWA D3
    27530F-jeugd BKF-0032 mrt.10:00KCR F1 - RWA F1
    218991e klasse1F9 mrt.20:00Fortis 1 - RWA 1
    22804Reserve 1e klasseR1H9 mrt.18:40Fortis 2 - RWA 2
    23439Reserve 2e klasseR2M9 mrt.15:10Futura 2 - RWA 3Oosterlaken, van de Herik, van der Vorm (Matthijs)
    24496Reserve 3e klasseR3W9 mrt.14:40ADO 3 - RWA 4
    24166Reserve 3e klasseR3V9 mrt.18:20RWA 5 - Vitesse (Ba) 4
    46875Senioren BKS-0349 mrt.14:50Vitesse (Ba) 5 - RWA 7
    45600Senioren BKS-0499 mrt.17:10RWA 8 - Good Luck 3
    25555A-jeugd 1e klasseA1H9 mrt.16:00RWA A1 - Oranje Wit (D) A2
    50466B-jeugd BKB-0139 mrt.12:00RWA B1 - ACKC B1
    42206B-jeugd BKB-0399 mrt.11:00RWA B2 - Ten Donck B2
    30526C-jeugd 2e klasseC2D9 mrt.15:00RWA C1 - DES (D) C1
    30801D-jeugd hoofdklasseDHKE9 mrt.14:00RWA D1 - Vitesse (Ba) D1
    35117D-jeugd BKD-0229 mrt.13:00RWA D2 - Albatros D3
    36294D-jeugd BKD-0589 mrt.12:05ZKV (Zu) D1 - RWA D3
    30020E-jeugd BKE-0049 mrt.10:00KOAG E1 - RWA E1
    29997E-jeugd BKE-0299 mrt.09:00RWA E3 - 't Capproen E1
    29996E-jeugd BKE-1089 mrt.10:00RWA E4 - IJsselvogels E5
    33199E-jeugd BKE-1229 mrt.09:00Nieuwerkerk E9 - RWA E5
    28174F-jeugd BKF-0189 mrt.09:00RWA F2 - Thor (R) F1
    219631e klasse1F16 mrt.16:25RWA 1 - Maassluis 1
    23015Reserve 1e klasseR1H16 mrt.15:05RWA 2 - Maassluis 2
    23849Reserve 2e klasseR2M16 mrt.19:05RWA 3 - Achilles (Hg) 2
    25077Reserve 3e klasseR3W16 mrt.17:55RWA 4 - Keep Fit '70 2
    25093Reserve 3e klasseR3V16 mrt.16:10HKC (Ha) 3 - RWA 5
    45076Senioren BKS-03416 mrt.19:30Maassluis 4 - RWA 7
    47501Senioren BKS-04916 mrt.16:10ACKC 3 - RWA 8
    25875A-jeugd 1e klasseA1H16 mrt.17:10Vitesse (Ba) A2 - RWA A1
    43971A-jeugd BKA-03416 mrt.15:50Vitesse (Ba) A3 - RWA A2
    42604B-jeugd BKB-03916 mrt.14:00RWA B2 - 't Capproen B1
    30401C-jeugd 2e klasseC2D16 mrt.13:00RWA C1 - ONDO (M) C1
    30668D-jeugd hoofdklasseDHKE16 mrt.12:00RWA D1 - Vriendenschaar (H) D1
    37465D-jeugd BKD-02216 mrt.12:00Merwede/Multiplaat D2 - RWA D2
    35675D-jeugd BKD-05816 mrt.11:00RWA D3 - KCR D3
    33311E-jeugd BKE-00416 mrt.10:00Vitesse (Ba) E1 - RWA E1
    33737E-jeugd BKE-01916 mrt.09:00RWA E2 - Futura E1
    33736E-jeugd BKE-02916 mrt.09:00Vriendenschaar (B) E2 - RWA E3
    33719E-jeugd BKE-10816 mrt.09:00Vitesse (Ba) E5 - RWA E4
    30712E-jeugd BKE-12216 mrt.09:00RWA E5 - IJsselvogels E6
    28787F-jeugd BKF-00316 mrt.09:00RWA F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1
    28573F-jeugd BKF-01816 mrt.10:00RWA F2 - Nexus F1
    218861e klasse1F23 mrt.18:00Albatros 1 - RWA 1
    22835Reserve 1e klasseR1H23 mrt.16:35Albatros 2 - RWA 2
    23497Reserve 2e klasseR2M23 mrt.15:50TOP (A) 3 - RWA 3Van Alphen, Vink, Barendregt
    24587Reserve 3e klasseR3W23 mrt.19:30Albatros 4 - RWA 4
    24819Reserve 3e klasseR3V23 mrt.16:30RWA 5 - Kinderdijk 3
    46446Senioren BKS-02323 mrt.18:50RWA 6 - Nikantes 2
    46445Senioren BKS-03423 mrt.17:40RWA 7 - Maassluis 4
    46933Senioren BKS-04923 mrt.15:20RWA 8 - KCR 10
    25782A-jeugd 1e klasseA1H23 mrt.14:10RWA A1 - PKC/SWKGroep A3
    44298A-jeugd BKA-03423 mrt.13:00RWA A2 - ONDO (G) A3
    40672B-jeugd BKB-01323 mrt.12:00RWA B1 - Conventus B3
    40657B-jeugd BKB-03923 mrt.14:15KCR B3 - RWA B2
    30496C-jeugd 2e klasseC2D23 mrt.14:10OZC C1 - RWA C1
    39679C-jeugd BKC-05923 mrt.11:00RWA C2 - Valto C4
    30773D-jeugd hoofdklasseDHKE23 mrt.12:00Sporting Delta D1 - RWA D1
    36788D-jeugd BKD-05823 mrt.11:00Maassluis D2 - RWA D3
    32614E-jeugd BKE-00423 mrt.10:00RWA E1 - Nieuwerkerk E1
    31714E-jeugd BKE-01923 mrt.09:15Refleks E2 - RWA E2
    32700E-jeugd BKE-02923 mrt.09:00RWA E3 - Nieuwerkerk E4
    32699E-jeugd BKE-10823 mrt.09:00RWA E4 - Maassluis E5
    32619E-jeugd BKE-12223 mrt.09:00't Capproen E2 - RWA E5
    27749F-jeugd BKF-00323 mrt.11:15Valto F1 - RWA F1
    26537F-jeugd BKF-01823 mrt.10:00Excelsior (D) F2 - RWA F2
    219621e klasse1F30 mrt.18:45RWA 1 - Rust Roest 1
    22811Reserve 1e klasseR1H30 mrt.17:25RWA 2 - Rust Roest 2
    23453Reserve 2e klasseR2M30 mrt.16:10RWA 3 - Swift (M) 2
    24503Reserve 3e klasseR3W30 mrt.15:00RWA 4 - Swift (M) 3
    24852Reserve 3e klasseR3V30 mrt.15:25Twist 4 - RWA 5
    47037Senioren BKS-02330 mrt.21:00ONDO (G) 5 - RWA 6
    47007Senioren BKS-04930 mrt.18:20PKC/SWKGroep 11 - RWA 8
    43223A-jeugd BKA-03430 mrt.15:10ODO A2 - RWA A2
    40704B-jeugd BKB-01330 mrt.12:10KCR B2 - RWA B1
    42340B-jeugd BKB-03930 mrt.14:00RWA B2 - OZC B2
    30325C-jeugd 2e klasseC2D30 mrt.13:00RWA C1 - Seolto C1
    39008C-jeugd BKC-05930 mrt.14:30Oranje Wit (D) C4 - RWA C2
    30588D-jeugd hoofdklasseDHKE30 mrt.12:00RWA D1 - Nieuwerkerk D1
    36813D-jeugd BKD-02230 mrt.13:10PKC/SWKGroep D3 - RWA D2
    34764D-jeugd BKD-05830 mrt.11:00RWA D3 - DSO (K) D3
    31378E-jeugd BKE-00430 mrt.09:00OZC E1 - RWA E1
    31380E-jeugd BKE-01930 mrt.09:00RWA E2 - ALO E5
    32786E-jeugd BKE-02930 mrt.09:00WION E1 - RWA E3
    32777E-jeugd BKE-10830 mrt.10:00Conventus E2 - RWA E4
    28304F-jeugd BKF-01830 mrt.09:00RWA F2 - Weidevogels F1