• A2 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Freriks, ZoeyTeamspeler
    Hoogstrate, RachelleTeamspeler
    Maas, NienkeTeamspeler
    Ossewaarde, EsmayTeamspeler
    Rijsdijk, ChristiaanTeamspeler
    Romijn, JaimyTeamspeler
    Sanders, JulianTeamspeler
    Steen, Luuk van derTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Maas, SanneTechnische stafHoofd coach
  • Poulestanden RWA A2 (AN A-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WION A166005912
    2Olympia (S) A26213-65
    3RWA A26213-255
    4Twist A36024-282

    Poulestanden RWA A2 (AV A-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1't Capproen A2000000
    2PKC/SWKGroep A6000000
    3RWA A2000000
    4Sporting Delta A4000000
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    6 apr.09:00RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.09:00RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.09:00RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.10:00Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.10:00Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.10:00Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.10:00Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.10:00HKC D3 - RWA D3
    6 apr.10:00HKC F1 - RWA F1
    6 apr.10:30RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.10:30RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.11:00Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.11:00Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.12:00RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.12:00Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.13:00Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.13:30RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.14:30Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.15:05RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.16:35RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.19:00RWA 2 - Twist 2
    10 apr.20:30RWA 1 - Twist 1
    11 apr.19:15Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.09:00RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.09:00Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.09:00Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.10:00RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.10:00Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.10:00Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.10:30RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.10:30OZC E3 - RWA E5
    13 apr.10:30OZC E1 - RWA E1
    13 apr.11:00Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.11:30RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.12:00RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.12:00DVS B2 - RWA B2
    13 apr.13:00RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.13:00RWA D3 - DVS D2
    13 apr.14:30RWA 6 - ODO 4
    13 apr.16:00RWA 5 - ODO 3
    16 apr.19:30Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.20:00DES 3 - RWA 3
    16 apr.20:45Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19:30 - 20:45 uur Veld 1
    Donderdag 19:30 - 20:45 uur Veld 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.