• B1 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Lodder, YasmijnTeamspeler
    Molenaar, JasmijnTeamspeler
    Rotmans, DewiTeamspeler
    Stok, LuukTeamspeler
    Vorm, Lennard van derTeamspeler
    Wieringen, Xavier vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, JolienTechnische stafAssistent coach
    Zuijderduijn, BrianTechnische stafHoofd coach
  • Poulestanden RWA B1 (BN B-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Thor (R) B166003612
    2Twist B1630336
    3KCR B26204-214
    4RWA B16105-182

    Poulestanden RWA B1 (BV B-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ACKC B1000000
    2Merwede/Multiplaat B2000000
    3Olympia (S) B1000000
    4RWA B1000000
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    6 apr.09:00RWA D2 - Kinderdijk D2POORTUGAAL
    6 apr.09:00RWA E4 - Kinderdijk E5POORTUGAAL
    6 apr.09:00RWA E5 - Kinderdijk E6POORTUGAAL
    6 apr.10:00Kinderdijk E1 - RWA E1ALBLASSERDAM
    6 apr.10:00Kinderdijk E2 - RWA E2ALBLASSERDAM
    6 apr.10:00Kinderdijk F2 - RWA F2ALBLASSERDAM
    6 apr.10:00Oranje Wit C2 - RWA C1DORDRECHT
    6 apr.10:00HKC D3 - RWA D3HARDINXVELD-GIESSENDAM
    6 apr.10:00HKC F1 - RWA F1HARDINXVELD-GIESSENDAM
    6 apr.10:30RWA D1 - Kinderdijk D1POORTUGAAL
    6 apr.10:30RWA E3 - Kinderdijk E3POORTUGAAL
    6 apr.11:00Kinderdijk B2 - RWA B2ALBLASSERDAM
    6 apr.11:00Olympia B2 - RWA B2SPIJKENISSE
    6 apr.12:00RWA C2 - Kinderdijk C3POORTUGAAL
    6 apr.12:00Olympia A2 - RWA A2SPIJKENISSE
    6 apr.13:00Vriendenschaar A1 - RWA A1HARDINXVELD-GIESSENDAM
    6 apr.13:30RWA 4 - Vriendenschaar 4POORTUGAAL
    6 apr.14:30Kinderdijk 3 - RWA 5ALBLASSERDAM
    6 apr.15:05RWA 3 - Vriendenschaar 3POORTUGAAL
    6 apr.16:35RWA 6 - Kinderdijk 5POORTUGAAL
    10 apr.19:00RWA 2 - Twist 2POORTUGAAL
    10 apr.20:30RWA 1 - Twist 1POORTUGAAL
    11 apr.19:15Albatros A1 - RWA A1ZWIJNDRECHT
    13 apr.09:00RWA E4 - Albatros E6POORTUGAAL
    13 apr.09:00Oranje Wit F2 - RWA F1DORDRECHT
    13 apr.09:00Weidevogels F1 - RWA F2BLEISWIJK
    13 apr.10:00RWA C2 - ONDO C3POORTUGAAL
    13 apr.10:00Korbis D1 - RWA D1WADDINXVEEN
    13 apr.10:00Weidevogels D1 - RWA D2BLEISWIJK
    13 apr.10:30RWA E3 - Oranje Wit E3POORTUGAAL
    13 apr.10:30OZC E3 - RWA E5ROTTERDAM
    13 apr.10:30OZC E1 - RWA E1ROTTERDAM
    13 apr.11:00Korbis C1 - RWA C1WADDINXVEEN
    13 apr.11:30RWA A2 - KOAG A2POORTUGAAL
    13 apr.12:00RWA E2 - Oranje Wit E1POORTUGAAL
    13 apr.12:00DVS B2 - RWA B2HENDRIK-IDO-AMBACHT
    13 apr.13:00RWA B1 - KOAG B2POORTUGAAL
    13 apr.13:00RWA D3 - DVS D2POORTUGAAL
    13 apr.14:30RWA 6 - ODO 4POORTUGAAL
    13 apr.16:00RWA 5 - ODO 3POORTUGAAL
    16 apr.19:30Merwede 2 - RWA 2SLIEDRECHT
    16 apr.20:00DES 3 - RWA 3DELFT
    16 apr.20:45Merwede 1 - RWA 1SLIEDRECHT
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19:30 - 20:45 uur Veld 2
    Donderdag 19:30 - 20:45 uur Veld 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.