• B2 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Balen, Manon vanTeamspeler
    Dekker, Alyssa denTeamspeler
    Dingemans, MaraTeamspeler
    Lankhaar, TyraTeamspeler
    Zorge, SanneTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Kramer, MaikelTechnische stafHoofd coach
    Stein, KyaraTechnische stafAssistent coach
    Zantman, TonTechnische stafAssistent coach
  • Poulestanden RWA B2 (BN B-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1IJsselvogels B266005212
    2RWA B26303-76
    3Korbis B26204-74
    4Twist B26105-382

    Poulestanden RWA B2 (BV B-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Avanti/Flexcom B4000000
    2ONDO (G) B4000000
    3RWA B2000000
    4Weidevogels B2000000
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19:30 - 20:45 uur Veld 2
    Donderdag 19:30 - 20:45 uur Veld 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.