• C1 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendregt, SennaTeamspeler
    Dekker, Roy denTeamspeler
    Fokkema, SuzanneTeamspeler
    Stok, NiekTeamspeler
    Vazquez-Lagerwerf, LauriTeamspeler
    Verschoor, NielsTeamspeler
    Wieringen, Yannick vanTeamspeler
    Wunnik, Romée vanTeamspeler
    Zoest, Thijs vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Heiningen, Lars vanTechnische stafHoofd coach
    Noordzij, LisanneTechnische stafAssistent coach
  • Poulestanden RWA C1 (CV C-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1KCR C1000000
    2Kinderdijk C1000000
    3Merwede/Multiplaat C1000000
    4RWA C1000000

    Poulestanden RWA C1 (CN C-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RWA C166004012
    2DES (D) C16402328
    3Weidevogels C16204-364
    4Dijkvogels C16006-360
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18:30 - 19:30 uur Veld 1
    Donderdag 18:30 - 19:30 uur Veld 1
  • Wedstrijdverslagen

    RWA C1 - Eureka C1

    Na 2 keer gelijk spelen eindelijk eens een overwinning, eerst 2-2 tegen Olympia, dan net op het nippertje nog 4-4 tegen Vitesse, en dan eindelijk wat meer doelpunten en een overwinning tegen Eureka, 9-6 voor RWA C1. In de eerste minuut werd de score al geopend voor RWA met een strafworp, omdat een [...]

    Read more