• C2 Zaal gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Summer vanTeamspeler
    Ent, Naomi van derTeamspeler
    Groot, Tess deTeamspeler
    Groot, Zoƫ deTeamspeler
    Koert, IsabellaTeamspeler
    Lankhaar, ZenoTeamspeler
    Nobel, Anne Fleur leTeamspeler
    Tempelman, AmberTeamspeler
    Villerius, BorroTeamspeler
    Wieringen, Yannick vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkshoorn-v.d. Weg, AkkeTechnische stafHoofd coach
  • Poulestanden RWA C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ONDO (G) C31010005620
    2Oranje Wit (D) C4116142313
    3Avanti/Flexcom C611524-612
    4Trekvogels C1105051110
    5RWA C210505-310
    6Weidevogels C210226-316
    7Valto C410019-501
  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    23 mrt.RWA C2 - Valto C4
    30 mrt.Oranje Wit (D) C4 - RWA C2
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    RWA C2 - Oranje Wit (D) C416 feb.8 - 7
    Weidevogels C2 - RWA C29 feb.1 - 4
    RWA C2 - Trekvogels C12 feb.6 - 4
    RWA C2 - ONDO (G) C326 jan.4 - 7
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.