• C2 Zaal gemengd

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dijk, Summer vanTeamspeler
    Ent, Naomi van derTeamspeler
    Groot, Tess deTeamspeler
    Groot, Zoƫ deTeamspeler
    Koert, IsabellaTeamspeler
    Lankhaar, ZenoTeamspeler
    Nobel, Anne Fleur leTeamspeler
    Tempelman, AmberTeamspeler
    Villerius, BorroTeamspeler
    Wieringen, Yannick vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkshoorn-v.d. Weg, AkkeTechnische stafHoofd coach
  • Poulestanden RWA C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ONDO (G) C355002510
    2Oranje Wit (D) C45311107
    3Trekvogels C15302126
    4Avanti/Flexcom C66222-66
    5RWA C26204-64
    6Weidevogels C25113-213
    7Valto C44004-140
  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    26 jan.RWA C2 - ONDO (G) C3
    2 feb.RWA C2 - Trekvogels C1
    9 feb.Weidevogels C2 - RWA C2
    16 feb.RWA C2 - Oranje Wit (D) C4
    23 mrt.RWA C2 - Valto C4
    30 mrt.Oranje Wit (D) C4 - RWA C2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Valto C4 - RWA C219 jan.4 - 8
    ONDO (G) C3 - RWA C218 dec.10 - 5
    RWA C2 - Avanti/Flexcom C615 dec.4 - 6
    Avanti/Flexcom C6 - RWA C28 dec.9 - 3
    RWA C2 - Weidevogels C21 dec.9 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.