• D1 Veld

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Meurs, AnnickTeamspeler
    Nobel, Bastiaan leTeamspeler
    Otter, Elisabeth denTeamspeler
    Rotmans, AlecTeamspeler
    Stout, DewiTeamspeler
    Wieringen, Julien vanTeamspeler
    Zoest, Hendrik vanTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Rotmans, MaxTechnische stafHoofd coach
    Zantman, LiekeTechnische stafAssistent coach
  • Poulestanden RWA D1 (DN D-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk D165103611
    2Albatros D1640228
    3ONDO (G) D16312147
    4Vitesse (Ba) D1631247
    5Maassluis D16213165
    6Avanti/Flexcom D16204-34
    7RWA D16006-690
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-09-29 00:00:00.00Nieuwerkerk D1 - RWA D117 - 3
    2018-10-06 00:00:00.00RWA D1 - Albatros D17 - 18
    2018-10-13 00:00:00.00Avanti/Flexcom D1 - RWA D120 - 11
    2018-10-20 00:00:00.00RWA D1 - Maassluis D14 - 17
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18:30 - 19:30 uur Veld 1
    Donderdag 18:30 - 19:30 uur Veld 1
  • Wedstrijdverslagen

    VIOS D1- RWA D1

    Zaterdag 1 oktober vertrokken we met ons team richting Willemstad.Daar aangekomen zagen we dat we moesten spelen op echt gras.Lisanne vertelde dat we het vierkantje moesten doen en goed moesten overgooien.We begonnen de wedstrijd goed en eindigde de eerste helft met 0-8.Senna scoorde er twee Lauri [...]

    Read more

    RWA D1 - DSO D2

    We hebben op mijn verjaardag gewonnen tegen DSO D2 het was heel gemakkelijk want we hebben met 16-1 gewonnen het was superleuk en we hadden heel veel plezier we staan helemaal boven aan met 35 doelpunten voor en 5 tegen en als we de volgende wedstrijd winnen zijn we kampioen maar als we daarna alles[...]

    Read more

    DSO D2 - RWA D1

    Verslag wedstrijd DSO D2 tegen RWA D1 op 17 september.We hebben met 11-3 gewonnen !!!!!!!!!!Suzanne heeft de 1ste gescoordRomee de 2e Roy de 3eIn de tweede helft had Romee nog en keer gescoord, de 4eThijs maakte de 5e Yannick scoorde de 6eToen scoorde Lauri het 7e en de 8e doelpuntNiels maakte [...]

    Read more

    Conventus D1 - RWA D1

    Zaterdag 10 september 2016 . Vandaag heeft RWA D1 gespeeld tegen Conventus D1. Het was onze eerste competities wedstrijd. We moesten nog even wennen aan elkaar, maar het ging heel goed. We hebben 8-1 gewonnen. Binnen 10 minuten had Thijs 3 keer gescoord. Suzanne maakte daarna de [...]

    Read more