• RWA D1 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Meurs, Annick
    Nobel, Bastiaan le
    Otter, Elisabeth den
    Rotmans, Alec
    Stout, Dewi
    Wieringen, Julien van
    Zoest, Hendrik van
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Rotmans, MaxHoofd coach
    Zantman, LiekeAssistent coach
  • Poulestanden RWA D1 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk D11110109021
    2Vitesse (Ba) D1106133913
    3Albatros D1106042612
    4Sporting Delta D1115151111
    5Vriendenschaar (H) D110505-1310
    6DeetosSnel D110217-455
    7RWA D1100010-1080
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Sporting Delta D1 - RWA D1
    30 mrt.RWA D1 - Nieuwerkerk D1
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00DeetosSnel D1 - RWA D114 - 2
    2018-12-08 00:00:00.00RWA D1 - Albatros D18 - 17
    2018-12-15 00:00:00.00Vitesse (Ba) D1 - RWA D119 - 3
    2019-01-12 00:00:00.00Vriendenschaar (H) D1 - RWA D112 - 7
    2019-01-19 00:00:00.00RWA D1 - Sporting Delta D17 - 17
    2019-01-26 00:00:00.00Nieuwerkerk D1 - RWA D124 - 3
    2019-02-02 00:00:00.00RWA D1 - DeetosSnel D19 - 11
    2019-02-16 00:00:00.00Albatros D1 - RWA D120 - 9
    2019-03-09 00:00:00.00RWA D1 - Vitesse (Ba) D14 - 16
    2019-03-16 00:00:00.00RWA D1 - Vriendenschaar (H) D111 - 21
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 19:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag 19:00 Sportzaal Portland
  • Wedstrijdverslagen

    RWA D1- Merwede D1

    Na een gezellig sint avondje bij ons, moesten we vandaag de eerste twee punten van het seizoen binnen halen tegen Merwede D1. Vorige week verloren van Fortuna D2 wat niet echt nodig was. De D1 speelt gewoon goede wedstrijden, maar verliest door het uitverdedigen en de kansen niet afmaken. Dus [...]

    Read more