• RWA E3 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hensema, Sylvia
    Kampen, Elise van
    Meurs, Yorick
    Rengelink, Thomas
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Giberius, TristanAssistent coach
    Noordzij, JelleHoofd coach
  • Poulestanden RWA E3 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1't Capproen E11110105721
    2Nieuwerkerk E4106132913
    3Vitesse (Ba) E3106042912
    4WION E110415-189
    5Vriendenschaar (B) E210316-217
    6RWA E310316-267
    7Nieuwerkerk E511119-503
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.RWA E3 - Nieuwerkerk E4
    30 mrt.WION E1 - RWA E3
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00Nieuwerkerk E5 - RWA E33 - 8 (5 - 4)
    2018-12-01 00:00:00.00RWA E3 - Vitesse (Ba) E311 - 10 (5 - 4)
    2018-12-15 00:00:00.00't Capproen E1 - RWA E314 - 7 (5 - 5)
    2019-01-12 00:00:00.00RWA E3 - Vriendenschaar (B) E25 - 11 (4 - 5)
    2019-01-19 00:00:00.00Nieuwerkerk E4 - RWA E39 - 4 (1 - 4)
    2019-01-26 00:00:00.00RWA E3 - WION E14 - 4 (2 - 6)
    2019-02-02 00:00:00.00RWA E3 - Nieuwerkerk E58 - 5 (2 - 7)
    2019-02-09 00:00:00.00Vitesse (Ba) E3 - RWA E312 - 5 (4 - 1)
    2019-03-09 00:00:00.00RWA E3 - 't Capproen E15 - 11 (3 - 5)
    2019-03-16 00:00:00.00Vriendenschaar (B) E2 - RWA E316 - 12 (8 - 3)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 18:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag (even weken) 18:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.