• RWA E4 Zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ouden, Fenna denTeamspeler
    Wit, Fardau deTeamspeler
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Dijkshoorn-v.d. Weg, AkkeAssistent coach
    Rotmans, DewiAssistent coach
    Schelde, Emma van derHoofd coach
  • Poulestanden RWA E4 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Maassluis E5109108319
    2Vitesse (Ba) E5107122315
    3Korbis E5106044712
    4RWA E4106042012
    5IJsselvogels E511326-548
    6Conventus E210217-415
    7KCR E6110110-781
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.RWA E4 - Maassluis E5
    30 mrt.Conventus E2 - RWA E4
    6 apr.RWA D2 - Kinderdijk D2
    6 apr.RWA E4 - Kinderdijk E5
    6 apr.RWA E5 - Kinderdijk E6
    6 apr.Kinderdijk E1 - RWA E1
    6 apr.Kinderdijk E2 - RWA E2
    6 apr.Kinderdijk F2 - RWA F2
    6 apr.Oranje Wit C2 - RWA C1
    6 apr.HKC D3 - RWA D3
    6 apr.HKC F1 - RWA F1
    6 apr.RWA D1 - Kinderdijk D1
    6 apr.RWA E3 - Kinderdijk E3
    6 apr.Kinderdijk B2 - RWA B2
    6 apr.Olympia B2 - RWA B2
    6 apr.RWA C2 - Kinderdijk C3
    6 apr.Olympia A2 - RWA A2
    6 apr.Vriendenschaar A1 - RWA A1
    6 apr.RWA 4 - Vriendenschaar 4
    6 apr.Kinderdijk 3 - RWA 5
    6 apr.RWA 3 - Vriendenschaar 3
    6 apr.RWA 6 - Kinderdijk 5
    10 apr.RWA 2 - Twist 2
    10 apr.RWA 1 - Twist 1
    11 apr.Albatros A1 - RWA A1
    13 apr.RWA E4 - Albatros E6
    13 apr.Oranje Wit F2 - RWA F1
    13 apr.Weidevogels F1 - RWA F2
    13 apr.RWA C2 - ONDO C3
    13 apr.Korbis D1 - RWA D1
    13 apr.Weidevogels D1 - RWA D2
    13 apr.RWA E3 - Oranje Wit E3
    13 apr.OZC E3 - RWA E5
    13 apr.OZC E1 - RWA E1
    13 apr.Korbis C1 - RWA C1
    13 apr.RWA A2 - KOAG A2
    13 apr.RWA E2 - Oranje Wit E1
    13 apr.DVS B2 - RWA B2
    13 apr.RWA B1 - KOAG B2
    13 apr.RWA D3 - DVS D2
    13 apr.RWA 6 - ODO 4
    13 apr.RWA 5 - ODO 3
    16 apr.Merwede 2 - RWA 2
    16 apr.DES 3 - RWA 3
    16 apr.Merwede 1 - RWA 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00KCR E6 - RWA E42 - 14 (4 - 1)
    2018-12-01 00:00:00.00RWA E4 - Korbis E55 - 4 (4 - 2)
    2018-12-15 00:00:00.00IJsselvogels E5 - RWA E46 - 4 (3 - 6)
    2019-01-12 00:00:00.00RWA E4 - Vitesse (Ba) E53 - 2 (6 - 7)
    2019-01-19 00:00:00.00Maassluis E5 - RWA E410 - 4 (2 - 2)
    2019-01-26 00:00:00.00RWA E4 - Conventus E27 - 3 (4 - 1)
    2019-02-02 00:00:00.00RWA E4 - KCR E66 - 1 (4 - 1)
    2019-02-09 00:00:00.00Korbis E5 - RWA E412 - 5 (4 - 2)
    2019-03-09 00:00:00.00RWA E4 - IJsselvogels E515 - 1 (5 - 1)
    2019-03-16 00:00:00.00Vitesse (Ba) E5 - RWA E45 - 3 (2 - 3)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 18:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag (even weken) 18:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.