• RWA F1 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ent, Bram van der
    Molenaar, Stine
    Piek, Tygo
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    AfgeschermdHoofd coach
    AfgeschermdAssistent coach
  • Poulestanden RWA F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Nieuwerkerk F14400498
    2Valto F13300476
    3ODO F13201214
    4Fortuna/Delta Logistiek F1310222
    5RWA F1410312
    6WION F14103-732
    7KCR F13003-470
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    12 jan.Fortuna/Delta Logistiek F1 - RWA F1
    19 jan.RWA F1 - Valto F1
    2 feb.ODO F1 - RWA F1
    9 feb.RWA F1 - Nieuwerkerk F1
    16 feb.RWA F1 - WION F1
    2 mrt.KCR F1 - RWA F1
    16 mrt.RWA F1 - Fortuna/Delta Logistiek F1
    23 mrt.Valto F1 - RWA F1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00RWA F1 - ODO F16 - 13
    2018-12-01 00:00:00.00Nieuwerkerk F1 - RWA F111 - 6
    2018-12-08 00:00:00.00WION F1 - RWA F18 - 6
    2018-12-15 00:00:00.00RWA F1 - KCR F116 - 1
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 18:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag (oneven weken) 18:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    Wedstrijdverslag van de F1.

    De F1 is de zaalcompetitie begonnen met een lastige uitwedstrijd bij Maassluis. Deze ging verloren, maar vergeleken met de veldwedstrijd tegen dezelfde tegenstander zijn we zeker vooruit gegaan. Daarna volgde de thuiswedstrijd tegen Nio, wat ook een pittige tegenstander is. RWA F1 is die [...]

    Read more