• RWA F2 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    NMH07M7Brugmans, Louise
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    NFL22J6Brons, Nils de
    NFL20G9Huizer, Steven
  • Poulestanden RWA F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vriendenschaar (H) F43210105
    2HKC (Ha) F32200274
    3Merwede/Multiplaat F3320124
    4KCR F3211063
    5PKC/SWKGroep F3310202
    6RWA F22002-290
    7Kinderdijk F23003-160
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    14 dec.Vriendenschaar (H) F4 - RWA F2
    11 jan.RWA F2 - Merwede/Multiplaat F3
    18 jan.RWA F2 - Kinderdijk F2
    25 jan.KCR F3 - RWA F2
    8 feb.RWA F2 - PKC/SWKGroep F3
    15 feb.HKC (Ha) F3 - RWA F2
    7 mrt.RWA F2 - Vriendenschaar (H) F4
    14 mrt.Merwede/Multiplaat F3 - RWA F2
    21 mrt.Kinderdijk F2 - RWA F2
    28 mrt.RWA F2 - KCR F3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2019-11-30 00:00:00.00PKC/SWKGroep F3 - RWA F27 - 0 (3 - 4)
    2019-12-07 00:00:00.00RWA F2 - HKC (Ha) F33 - 25 (7 - 2)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 18:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag (oneven weken) 18:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.