• RWA F2 Zaal

  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brugmans, Marije
  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Spoormaker, PeterHoofd coach
  • Poulestanden RWA F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ONDO (G) F255004110
    2Excelsior (D) F265015410
    3RWA F25302-46
    4Weidevogels F14202124
    5Thor (R) F1410352
    6Nexus F14103-222
    7KCC/SO natural F26006-860
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan.Weidevogels F1 - RWA F2
    2 feb.KCC/SO natural F2 - RWA F2
    16 feb.ONDO (G) F2 - RWA F2
    9 mrt.RWA F2 - Thor (R) F1
    16 mrt.RWA F2 - Nexus F1
    23 mrt.Excelsior (D) F2 - RWA F2
    30 mrt.RWA F2 - Weidevogels F1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2018-11-24 00:00:00.00RWA F2 - KCC/SO natural F213 - 3 (2 - 4)
    2018-12-08 00:00:00.00RWA F2 - ONDO (G) F22 - 10 (4 - 6)
    2018-12-15 00:00:00.00Nexus F1 - RWA F25 - 7 (3 - 4)
    2019-01-05 00:00:00.00Thor (R) F1 - RWA F29 - 10 (3 - 4)
    2019-01-19 00:00:00.00RWA F2 - Excelsior (D) F27 - 16 (1 - 1)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag 18:15 Sporthal Rhoon
    Donderdag (oneven weken) 18:00 Sporthal Rhoon
  • Wedstrijdverslagen

    We worden steeds beter!

    Met 2 nieuwe spelers (Bram en Fenna) in de F2 was het weer even wennen met elkaar, maar dat gaat gelukkig heel snel. Het team heeft er in de zaal alweer 3 competitiewedstrijden opzitten. 1 wedstrijd hebben we helaas net verloren, de andere 2 wedstrijden hebben we met ruime cijfers gewonnen. Zo [...]

    Read more