• Opstellingen

    Hier vindt je de opstellingen voor de komende weken van RWA

  • Zaalwacht

    Hier vindt je de indeling voor de Zaalwacht. Klik HIER voor meer info voor de zaalwacht

  • Programma

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdRijdersDetails
    26 jan.17:20Rust Roest 1 - RWA 1
    26 jan.16:00Rust Roest 2 - RWA 2
    26 jan.18:05Swift (M) 2 - RWA 3van de Herik, Noordzij, van der Vorm (Matthijs)
    26 jan.16:50Swift (M) 3 - RWA 4
    26 jan.12:55RWA 5 - Twist 4
    26 jan.15:05RWA 6 - Excelsior (D) 9
    26 jan.17:25RWA 8 - PKC/SWKGroep 11
    26 jan.16:15RWA A2 - ODO A2
    26 jan.11:55RWA B1 - KCR B2
    26 jan.12:25Seolto C1 - RWA C1
    26 jan.14:05RWA C2 - ONDO (G) C3
    26 jan.11:00Nieuwerkerk D1 - RWA D1
    26 jan.10:55RWA D2 - PKC/SWKGroep D3
    26 jan.13:20DSO (K) D3 - RWA D3
    26 jan.09:00RWA E1 - Vitesse (Ba) E1
    26 jan.13:00ALO E5 - RWA E2
    26 jan.09:55RWA E3 - WION E1
    26 jan.09:00RWA E4 - Conventus E2
    26 jan.12:15Weidevogels F1 - RWA F2
    2 feb.19:35Merwede/Multiplaat 1 - RWA 1
    2 feb.18:15Merwede/Multiplaat 2 - RWA 2
    2 feb.20:50Albatros 3 - RWA 3Sanders- Giberius, van der Vorm (Miriam)
    2 feb.14:45Oranje Wit (D) 4 - RWA 4
    2 feb.18:20RWA 5 - Merwede/Multiplaat 4
    2 feb.15:50Excelsior (D) 9 - RWA 6
    2 feb.14:50ADO 4 - RWA 7
    2 feb.17:10RWA 8 - Olympia (S) 4
    2 feb.16:00RWA A1 - Juliana A1
    2 feb.15:00RWA C1 - DeetosSnel C2
    2 feb.14:00RWA C2 - Trekvogels C1
    2 feb.13:00RWA D1 - DeetosSnel D1
    2 feb.12:00RWA D2 - Triade D1
    2 feb.11:00RWA D3 - DeetosSnel D4
    2 feb.09:00RWA E1 - ONDO (G) E1
    2 feb.09:00ONDO (G) E2 - RWA E2
    2 feb.10:00RWA E3 - Nieuwerkerk E5
    2 feb.09:00RWA E4 - KCR E6
    2 feb.09:00RWA E5 - KCC/SO natural E3
    2 feb.11:00ODO F1 - RWA F1
    2 feb.10:00KCC/SO natural F2 - RWA F2
    9 feb.19:00RWA 1 - Vriendenschaar (H) 1
    9 feb.17:40RWA 2 - Vriendenschaar (H) 2
    9 feb.16:25RWA 3 - Fortis 3
    9 feb.15:15RWA 4 - Fortis 4
    9 feb.15:30Nieuwerkerk 6 - RWA 5
    9 feb.14:05RWA 6 - PKC/SWKGroep 9
    9 feb.12:55RWA 7 - 't Capproen 3
    9 feb.14:35Fortis A1 - RWA A1
    9 feb.11:00Excelsior (D) A2 - RWA A2
    9 feb.11:55RWA B1 - OZC B1
    9 feb.10:55RWA B2 - Korbatjo B3
    9 feb.10:05Tjoba C1 - RWA C1
    9 feb.15:20Weidevogels C2 - RWA C2
    9 feb.12:00Kinderdijk D2 - RWA D2
    9 feb.09:00KVS/Maritiem E1 - RWA E1
    9 feb.09:00RWA E2 - Fortuna/Delta Logistiek E2
    9 feb.09:00Vitesse (Ba) E3 - RWA E3
    9 feb.13:00Korbis E5 - RWA E4
    9 feb.09:00DVS '69 E3 - RWA E5
    9 feb.09:00RWA F1 - Nieuwerkerk F1