• Scheidsrechtersaanstellingen RWA

    DatumTijdScheidsrechtersWedstrijdInfo
    24-11-201810:15Saarloos, D. (Davey) vanOZC D2 - RWA D3
    24-11-201812:25Berg, D (Dennis) van deOZC B2 - RWA B2
    24-11-201815:55Kooijman, S (Steven)RWA 1 - Merwede/Multiplaat 1
    01-12-201816:30Kremer, K. (Kevin)'t Capproen 3 - RWA 7
    01-12-201817:20Berg, M. (Michael) v.d.OZC B1 - RWA B1
    01-12-201817:55AfgeschermdVriendenschaar (H) 1 - RWA 1
    15-12-201809:30Afgeschermd't Capproen E1 - RWA E3
    15-12-201810:00Eijk, S. (Sanne) vanIJsselvogels E5 - RWA E4
    15-12-201812:30Slooten, M (Melvin)Ten Donck B2 - RWA B2
    15-12-201815:15Nieuwpoort, G.M. (Glenn)'t Capproen A2 - RWA A2
    15-12-201817:55Moerman, L. (Liesbeth)RWA 1 - Fortis 1
    12-01-201910:00Vink, A. (Amber)IJsselvogels E6 - RWA E5
    12-01-201912:00Ruiter, J.D. (Justin) de't Capproen B1 - RWA B2
    19-01-201918:45Ales-van Opstal, A (Anja)RWA 1 - Albatros 1
    09-02-201919:00Dijkshoorn-v.d. Weg, A (Akke)RWA 1 - Vriendenschaar (H) 1
    16-02-201919:00Reus, M (Marlene) deRWA 1 - Tjoba 1
    09-03-201920:00Poppe, J A (Jan)Fortis 1 - RWA 1
    16-03-201916:25Reus, M (Marlene) deRWA 1 - Maassluis 1
    23-03-201909:00Perk, Z.C. (Zoƫ) van der't Capproen E2 - RWA E5
    30-03-201909:00Groot, T (Troy) deOZC E1 - RWA E1
    30-03-201914:30Fernhout, T. (Tirsa)Oranje Wit (D) C4 - RWA C2
    30-03-201918:45Kooijman, S (Steven)RWA 1 - Rust Roest 1
  • De directe koppeling van scheidsrechters vanuit sportlink staat hierboven.                                                                                                                                                                            Helaas staan hier de wedstrijden van onze Bonds scheidsrechters nog niet bij, deze kunnen via de onderstaande link van de Antilopen site gehaald worden.

    Scheidsrechters link Antilopen

  • Programma Scheidsrechters Komende Week

    NummerDatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatiePlaatsDetails
    2196824 nov.15:55RWA 1 - Merwede/Multiplaat 1AfgeschermdRhoonRHOON
    2284124 nov.14:35RWA 2 - Merwede/Multiplaat 2P (Pjotr) van DeursenRhoonRHOON
    2351524 nov.13:20RWA 3 - Albatros 3M. (Mark) van BurenRhoonRHOON
    2459524 nov.12:10RWA 4 - Oranje Wit (D) 4R (Ronald) de RondeRhoonRHOON
    2403624 nov.17:20Merwede/Multiplaat 4 - RWA 5B. (Bas) de JongDe StoepSLIEDRECHT
    4589424 nov.18:25RWA 6 - ONDO (G) 5RhoonRHOON
    4712624 nov.19:35RWA 7 - Vitesse (Ba) 5RhoonRHOON
    4533524 nov.13:00Olympia (S) 4 - RWA 8OlympiaSPIJKENISSE
    2551424 nov.12:00Juliana A1 - RWA A1J (Jos) van VelzenHet VeerhuisOUD GASTEL
    4429924 nov.11:00RWA A2 - KCR A3RhoonRHOON
    4146224 nov.17:25RWA B1 - Maassluis B2RhoonRHOON
    4252024 nov.12:25OZC B2 - RWA B2D (Dennis) van de BergDe EnkROTTERDAM
    3045124 nov.12:10DeetosSnel C2 - RWA C1DeetosSnel-halDORDRECHT
    3878424 nov.10:30Trekvogels C1 - RWA C2Zadkine-halROTTERDAM
    3072124 nov.11:05DeetosSnel D1 - RWA D1R (Raymond) EijkeDeetosSnel-halDORDRECHT
    3476924 nov.10:00Triade D1 - RWA D2De ReigerGROOT-AMMERS
    3617224 nov.10:15OZC D2 - RWA D3D. (Davey) van SaarloosDe EnkROTTERDAM
    3096124 nov.09:00ONDO (G) E1 - RWA E1De HoeksteeHOEK VAN HOLLAND
    3177424 nov.09:00RWA E2 - ONDO (G) E2RhoonRHOON
    2947424 nov.10:00Nieuwerkerk E5 - RWA E3De Kleine Vink HalNIEUWERKERK AD IJSSEL
    2943524 nov.09:00KCR E6 - RWA E4De FakkelRIDDERKERK
    3340624 nov.09:00KCC/SO natural E3 - RWA E5SchenkelCAPELLE AAN DEN IJSSEL
    2780224 nov.09:00RWA F1 - ODO F1RhoonRHOON
    2861424 nov.10:00RWA F2 - KCC/SO natural F2RhoonRHOON
    216911 dec.17:55Vriendenschaar (H) 1 - RWA 1B (Bert) GelissenDe WielewaalHARDINXVELD-GIESSENDAM
    226601 dec.16:30Vriendenschaar (H) 2 - RWA 2H L (Herman) GodijnDe WielewaalHARDINXVELD-GIESSENDAM
    231471 dec.17:30Fortis 3 - RWA 3J (John) DijkeDe BeltOOST-SOUBURG
    240671 dec.16:20Fortis 4 - RWA 4S.R. SR TOP (A)De BeltOOST-SOUBURG
    245491 dec.12:10RWA 5 - Nieuwerkerk 6RhoonRHOON
    456791 dec.16:50PKC/SWKGroep 9 - RWA 6PKC-halPAPENDRECHT
    456881 dec.16:30't Capproen 3 - RWA 7K. (Kevin) KremerDe EendraghtHELLEVOETSLUIS
    256871 dec.11:00RWA A1 - Fortis A1J (Jordy) MajoorRhoonRHOON
    442961 dec.17:20RWA A2 - Excelsior (D) A2RhoonRHOON
    417541 dec.17:20OZC B1 - RWA B1M. (Michael) v.d. BergDe EnkROTTERDAM
    426781 dec.16:15Korbatjo B3 - RWA B2De BoogerdOUD-BEIJERLAND
    305401 dec.13:20RWA C1 - Tjoba C1RhoonRHOON
    382971 dec.16:20RWA C2 - Weidevogels C2RhoonRHOON
    360631 dec.15:20RWA D2 - Kinderdijk D2RhoonRHOON
    376221 dec.14:20RWA D3 - OZC D2RhoonRHOON
    300841 dec.09:00RWA E1 - KVS/Maritiem E1RhoonRHOON
    295891 dec.11:00Fortuna/Delta Logistiek E2 - RWA E2Fortuna-halDELFT
    315761 dec.09:00RWA E3 - Vitesse (Ba) E3RhoonRHOON
    315751 dec.10:00RWA E4 - Korbis E5RhoonRHOON
    295241 dec.09:00RWA E5 - DVS '69 E3RhoonRHOON
    266471 dec.11:00Nieuwerkerk F1 - RWA F1De Kleine Vink HalNIEUWERKERK AD IJSSEL
    216848 dec.19:30Tjoba 1 - RWA 1P. (Peter) van TiggelenOmniumGOES
    227138 dec.18:15Tjoba 2 - RWA 2M. (Matthijs) WelterOmniumGOES
    232538 dec.16:40Tjoba 3 - RWA 3F. (Fokko) HavemanOmniumGOES
    242198 dec.15:55ONDO (M) 3 - RWA 4De SprongMIDDELBURG
    248858 dec.12:00RWA 5 - Vriendenschaar (H) 3A.L.C. (Tommy) BernaardsRhoonRHOON