• Scheidsrechtersaanstellingen RWA

    DatumTijdScheidsrechtersWedstrijdInfo
    25-01-202016:40Dessé, D. (Dominique)Fiducia 1 - RWA 1
    01-02-202011:15Commereuc, N (Naomi)DeetosSnel C2 - RWA C1
    01-02-202014:10Stolk, L (Leon)RWA 2 - BEP 2
    01-02-202015:50Moerman, L. (Liesbeth)RWA 1 - BEP 1
    08-02-202010:00Slingerland, W (Wim)IJsselvogels E3 - RWA E3
    08-02-202010:00Dersjant, J.C. (Jente)'t Capproen D2 - RWA D3
    08-02-202012:00Scherstra, M. (Maaike)KOAG C2 - RWA C2
    08-02-202016:30Vliet, G. (Gerard) vanSynergo 1 - RWA 1
    15-02-202009:00Mol, D. (Daniel)De Meervogels E3 - RWA E3
    15-02-202010:55Hooikaas, Y. (Yaron)HKC (Ha) F3 - RWA F2
    15-02-202014:00Heerkens, D (David)Gemini 3 - RWA 7
    07-03-202009:00Roos, M (Mike)De Meervogels F1 - RWA F1
    07-03-202014:20Moerman, L. (Liesbeth)RWA 2 - TOP/SolarCompleet 4
    07-03-202016:00Stolk, L (Leon)RWA 1 - Spirit 1
    14-03-202010:00Huisman, S.C (Stef)Vitesse (Ba) E1 - RWA E2
    21-03-202009:00Panhuis, N.J. (Nynke) vanKinderdijk F2 - RWA F2
    28-03-202009:00Lomwel, E. (Eline) vanDe Meervogels E1 - RWA E1
    28-03-202014:05Moerman, L. (Liesbeth)RWA 2 - KCC 4
  • De directe koppeling van scheidsrechters vanuit sportlink staat hierboven.                                                                                                                                                                            Helaas staan hier de wedstrijden van onze Bonds scheidsrechters nog niet bij, deze kunnen via de onderstaande link van de Antilopen site gehaald worden.

    Scheidsrechters link Antilopen

  • Programma Scheidsrechters Komende Week

    NummerDatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatiePlaatsDetails
    1194725 jan.16:40Fiducia 1 - RWA 1B.J. (Jelle) SchutEuropahalVLEUTEN
    1536925 jan.12:30KCC 4 - RWA 2J. (Jan) GroenendijkSchenkelCAPELLE AAN DEN IJSSEL
    1533925 jan.18:30Korbatjo 2 - RWA 3De BoogerdOUD-BEIJERLAND
    1376525 jan.18:40RWA 4 - Vitesse (Ba) 3RhoonRHOON
    1376425 jan.16:20RWA 5 - Nieuwerkerk 4RhoonRHOON
    1498025 jan.15:10RWA 6 - HKC (U) 5RhoonRHOON
    1601925 jan.14:00RWA 7 - Excelsior (D) 8RhoonRHOON
    1687425 jan.17:00Vriendenschaar (B) A1 - RWA A1G. (Gerco) TreurSporthoeveBODEGRAVEN
    1879725 jan.17:30RWA A2 - Kinderdijk A4RhoonRHOON
    1965425 jan.15:00KCR B2 - RWA B1De WisselRIDDERKERK
    2010925 jan.15:05Swift (M) C1 - RWA C1De SprongMIDDELBURG
    2350125 jan.13:00RWA C2 - Twist C1RhoonRHOON
    2364025 jan.12:00RWA C3 - ONDO (G) C3RhoonRHOON
    2431425 jan.11:00RWA D3 - Albatros D4RhoonRHOON
    3184925 jan.10:00RWA E1 - De Meervogels E1RhoonRHOON
    3112425 jan.09:00RWA E2 - Valto E4RhoonRHOON
    3116325 jan.11:00ONDO (G) E4 - RWA E3De HoeksteeHOEK VAN HOLLAND
    3657725 jan.10:00RWA E4 - ONDO (G) E12RhoonRHOON
    3894925 jan.09:00RWA F1 - Avanti/Post Makelaardij F1RhoonRHOON
    3737525 jan.10:00KCR F3 - RWA F2De FakkelRIDDERKERK
    99999325 jan.10:00RWA Kangoeroes - RWA KangoeroesSportcomplex LandwegPOORTUGAAL
    117161 feb.15:50RWA 1 - BEP 1B (Bert) GelissenRhoonRHOON
    149241 feb.14:10RWA 2 - BEP 2W G (Bert) PellikaanRhoonRHOON
    149231 feb.19:40RWA 3 - OZC 2RhoonRHOON
    154391 feb.16:00HKC (Ha) 3 - RWA 4Het DokHARDINXVELD-GIESSENDAM
    154451 feb.20:45Albatros 5 - RWA 5DevelsteinhalZWIJNDRECHT
    160821 feb.20:45Nieuwerkerk 7 - RWA 6De Kleine Vink HalNIEUWERKERK AD IJSSEL
    150861 feb.13:45Thor (R) 2 - RWA 7RiederpoortBARENDRECHT
    169011 feb.18:30RWA A1 - KCC A2L (Leo) WitteveenRhoonRHOON
    184021 feb.17:20RWA A2 - Olympia (S) A2RhoonRHOON
    197121 feb.13:00RWA B1 - Ten Donck B1RhoonRHOON
    200511 feb.11:15DeetosSnel C2 - RWA C1N (Naomi) CommereucDeetosSnel-halDORDRECHT
    220611 feb.12:00RWA C2 - ONDO (G) C2RhoonRHOON
    231451 feb.11:00RWA C3 - Weidevogels C2RhoonRHOON
    249451 feb.12:10Maassluis D3 - RWA D2OlympiaMAASSLUIS
    292581 feb.10:15Twist E1 - RWA E2WestwijkVLAARDINGEN
    305761 feb.10:00RWA E3 - Achilles (Hg) E2RhoonRHOON
    346001 feb.11:00ODO F1 - RWA F1De HofstedeMAASLAND
    9999921 feb.10:00RWA Kangoeroes - RWA KangoeroesSportcomplex LandwegPOORTUGAAL
    112238 feb.16:30Synergo 1 - RWA 1J.B. (Jurrie) SmitLoevenhoutsedijkUTRECHT
    139508 feb.15:35TOP (A) 2 - RWA 2P. (Peter) van TiggelenDe BlikkenARNEMUIDEN
    139938 feb.19:50Atlas 2 - RWA 3I (Iman) VleugelDe BeltOOST-SOUBURG
    155468 feb.14:00RWA 4 - PKC/SWKGroep 5RhoonRHOON
    155458 feb.15:10RWA 5 - Sporting Delta 3RhoonRHOON
    161578 feb.16:20RWA 6 - WION 5RhoonRHOON
    174738 feb.15:15Oranje Wit (D) A2 - RWA A1J (Justin) BurgOranje WithalDORDRECHT
    188268 feb.15:10Triade A2 - RWA A2De ReigerGROOT-AMMERS
    206418 feb.12:50KCC B2 - RWA B1SchenkelCAPELLE AAN DEN IJSSEL
    200838 feb.11:00RWA C1 - ADO C1RhoonRHOON
    232768 feb.12:00KOAG C2 - RWA C2M. (Maaike) ScherstraKrimpenerwaard CollegeKRIMPEN AAN DEN IJSSEL