• Scheidsrechtersaanstellingen RWA

    DatumTijdScheidsrechtersWedstrijdInfo
    23-11-201909:00Stok, L. (Luuk)RWA F1 - ODO F1
    23-11-201909:00AfgeschermdRWA E2 - Twist E1
    23-11-201910:00Stulp, M G (Marinus)Achilles (Hg) E2 - RWA E3
    23-11-201911:00Vorm, M. (Matthijs) van derRWA D3 - KCR D4
    23-11-201911:00Schep, M (Mirjam)ONDO (G) E12 - RWA E4
    23-11-201912:00Stein, K.M. (Kyara)RWA D2 - Maassluis D3
    23-11-201913:00Ton, C.H. (Cor)RWA C1 - DeetosSnel C2
    23-11-201913:30Graaf, A (Aubry) van derTen Donck B1 - RWA B1
    23-11-201915:10Snijder, J (Justin)RWA 6 - Nieuwerkerk 7
    23-11-201917:10Waterhout- de Jager, A (Annemieke)BEP 2 - RWA 2
    23-11-201917:15Bes-van Staalduinen, J (Jannette) deONDO (G) C2 - RWA C2
    23-11-201918:50Putter-Eggers, M (Mirjam)BEP 1 - RWA 1
    30-11-201918:10Schilperoord, C.P. (Coen)RWA A1 - Oranje Wit (D) A2
    07-12-201911:40Plattel, M. (Maartje)HKV/Ons Eibernest B2 - RWA B1
    07-12-201913:00Tempelman, C.A. (Chris)RWA 3 - Vriendenschaar (B) 2
    07-12-201913:30Gelok, C M (Kees)ONDO (M) C1 - RWA C1
    07-12-201914:00Marcus, D. (Dennis)ALO E1 - RWA E1
    14-12-201910:00Zee, J. (Johan) van derVriendenschaar (H) F4 - RWA F2
    14-12-201911:15Geest, E. (Elise) vanValto E5 - RWA E3
    14-12-201913:00AfgeschermdGemini D1 - RWA D2
    14-12-201915:10Jansen, T. (Talitha)Spirit 1 - RWA 1
    08-02-202010:00Slingerland, W (Wim)IJsselvogels E3 - RWA E3
    08-02-202010:00Dersjant, J.C. (Jente)'t Capproen D2 - RWA D3
    15-02-202009:00Mol, D. (Daniel)De Meervogels E3 - RWA E3
    15-02-202014:00Heerkens, D (David)Gemini 3 - RWA 7
    07-03-202009:00Roos, M (Mike)De Meervogels F1 - RWA F1
    28-03-202009:00Lomwel, E. (Eline) vanDe Meervogels E1 - RWA E1
  • De directe koppeling van scheidsrechters vanuit sportlink staat hierboven.                                                                                                                                                                            Helaas staan hier de wedstrijden van onze Bonds scheidsrechters nog niet bij, deze kunnen via de onderstaande link van de Antilopen site gehaald worden.

    Scheidsrechters link Antilopen

  • Programma Scheidsrechters Komende Week

    NummerDatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatiePlaatsDetails
    1177423 nov.18:50BEP 1 - RWA 1J (Joke) ter Veer-de KokMFSA de BeukPURMEREND
    1504523 nov.17:10BEP 2 - RWA 2R. (Rick) DekkerMFSA de BeukPURMEREND
    1500023 nov.17:20OZC 2 - RWA 3De EnkROTTERDAM
    1575623 nov.16:20RWA 4 - HKC (Ha) 3A.M. (Alexander) WolffRhoonRHOON
    1575523 nov.17:30RWA 5 - Albatros 5RhoonRHOON
    1631423 nov.15:10RWA 6 - Nieuwerkerk 7J (Justin) SnijderRhoonRHOON
    1452223 nov.14:00RWA 7 - Thor (R) 2RhoonRHOON
    1733823 nov.15:20KCC A2 - RWA A1J (Jordy) MajoorSchenkelCAPELLE AAN DEN IJSSEL
    2041723 nov.13:30Ten Donck B1 - RWA B1A (Aubry) van der GraafReyerparkhalRIDDERKERK
    2005423 nov.13:00RWA C1 - DeetosSnel C2C.H. (Cor) TonRhoonRHOON
    2150023 nov.17:15ONDO (G) C2 - RWA C2J (Jannette) de Bes-van StaalduinenDe HoeksteeHOEK VAN HOLLAND
    2666123 nov.10:00Olympia (S) D1 - RWA D1OlympiaSPIJKENISSE
    2595723 nov.12:00RWA D2 - Maassluis D3K.M. (Kyara) SteinRhoonRHOON
    2624023 nov.11:00RWA D3 - KCR D4M. (Matthijs) van der VormRhoonRHOON
    2810023 nov.09:00RWA E2 - Twist E1AfgeschermdRhoonRHOON
    3070923 nov.10:00Achilles (Hg) E2 - RWA E3M G (Marinus) StulpSportcampus Zuiderpark'S-GRAVENHAGE
    3657123 nov.11:00ONDO (G) E12 - RWA E4M (Mirjam) SchepDe HoeksteeHOEK VAN HOLLAND
    3487523 nov.09:00RWA F1 - ODO F1L. (Luuk) StokRhoonRHOON
    99999923 nov.10:00RWA Kangoeroes - RWA KangoeroesSportcomplex LandwegPOORTUGAAL
    1063430 nov.15:40RWA 1 - Synergo 1B (Bert) GelissenRhoonRHOON
    1294130 nov.14:05RWA 2 - TOP (A) 2S (Stefan) GoudriaanRhoonRHOON
    1294030 nov.19:20RWA 3 - Atlas 2RhoonRHOON
    1570730 nov.15:55PKC/SWKGroep 5 - RWA 4PKC-halPAPENDRECHT
    1569230 nov.17:30Sporting Delta 3 - RWA 5DeltahalDORDRECHT
    1628030 nov.13:45WION 5 - RWA 6WION-halROTTERDAM
    1652530 nov.18:10RWA A1 - Oranje Wit (D) A2C.P. (Coen) SchilperoordRhoonRHOON
    1700130 nov.17:00RWA A2 - Triade A2RhoonRHOON
    1907530 nov.13:00RWA B1 - KCC B2RhoonRHOON
    1990530 nov.09:15ADO C1 - RWA C1W.J. (Wim) van DortDe Schenkel'S-GRAVENDEEL
    2334830 nov.12:00RWA C2 - KOAG C2RhoonRHOON
    2144330 nov.11:00RWA C3 - Trekvogels C1RhoonRHOON
    2398630 nov.13:00NIO D1 - RWA D1WilgenringROTTERDAM
    2420030 nov.10:30Nexus D1 - RWA D2MargriethalSCHIEDAM
    3159130 nov.09:00RWA E1 - Die Haghe E1RhoonRHOON
    2801730 nov.10:00PKC/SWKGroep E5 - RWA E2PKC-halPAPENDRECHT
    2792430 nov.09:00RWA E3 - IJsselvogels E3RhoonRHOON
    3480130 nov.12:00Die Haghe F1 - RWA F1Sportcampus Zuiderpark'S-GRAVENHAGE
    3741030 nov.09:00PKC/SWKGroep F3 - RWA F2PKC-halPAPENDRECHT
    99999830 nov.10:00RWA Kangoeroes - RWA KangoeroesSportcomplex LandwegPOORTUGAAL
    107847 dec.15:50RWA 1 - Excelsior (D) 1W. (Wouter) WatermulderRhoonRHOON
    132087 dec.14:20RWA 2 - Excelsior (D) 2J. (Jan) GroenendijkRhoonRHOON
    132077 dec.13:00RWA 3 - Vriendenschaar (B) 2C.A. (Chris) TempelmanRhoonRHOON
    158627 dec.18:15KCR 5 - RWA 4De WisselRIDDERKERK
    158637 dec.17:00KCR 4 - RWA 5De WisselRIDDERKERK
    163597 dec.11:35Trekvogels 1 - RWA 6Zadkine-halROTTERDAM
    163527 dec.17:15RWA 7 - Gemini 3RhoonRHOON
    167237 dec.15:30Albatros A1 - RWA A1A J (Ad) VolkersDevelsteinhalZWIJNDRECHT
    193927 dec.11:40HKV/Ons Eibernest B2 - RWA B1M. (Maartje) PlattelHKV/Ons Eibernesthal'S-GRAVENHAGE
    199317 dec.13:30ONDO (M) C1 - RWA C1C M (Kees) GelokDe SprongMIDDELBURG
    216057 dec.14:00Fortuna/Delta Logistiek C3 - RWA C2Fortuna-halDELFT